Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Ekskluzivno Stan vo Gradski Park

114 000 EUR

Company advertisement For sale by: Агенција за недвижности MY HOME 19 Jun 11:32 Log into the company to make changes
Агенција за недвижности MY HOME
+38970516686
Агенција за недвижности MY HOME
Luksuzen Apartman vo Park Residence 146 м2 600 ЕУР
Ekskluzivno Namesten Stan vo Kompleks Mida 0 МКД
Ekskluzivno Luksuzen Nov Stan vo Debar Maalo 1 240 ЕУР
Ekskluzivno 4 soben stan sproti Gradezen Fakultet 91 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Се продава стан во Градски Парк во непосредна близина на Занзибар, Фонтана. Станот се наоѓа во објект заштитен од Мин. за Култура како објект од културно наследство

- 120 м2
( 95 м2 внатрешна површина со имотен лист + 25 м2 тераси )
- 4 собен
- 2 тераси
- влезен ходник
- кујна
- бања
- остава
- високо приземје
- ориентација исток/запад

- подрум 11 м2

- потребно е реновирање

- зграда со 4 станбени единици

цена: 114000 евра
- цената не е фиксна

* напомена: купувачот нема трошоци спрема агенцијата

за повеќе информации, контактирајте не
[email protected]

шифра # 232
Агенција за недвижности MY HOME
Агенција за недвижности MY HOME, посветена на професионално и одговорно продавање, издавање и маркетинг на недвижности.
Visit our store page
тц. Беверли Хилс Show on the map
+38970516686
https://www.myhomе.com.mk
Агенција за недвижности MY HOME
+38970516686
Агенција за недвижности MY HOME
Apartman vo kompleks Verina Orman 0 МКД
Stan vo Kozle Skalesta zgrada 85 000 ЕУР
Ekskluzivno preubav stan pozadi Univerzalna Sala 55 000 ЕУР
Ekskluzivo Stan vo Gradski Zid 88 m2 1 050 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information