Published: Apr 20 2022 06:11 Now viewing: 1

Garsonjera studio na Vodno vo nova gradba

EUR

Published: Apr 20 06:11
Views: 8445
Now viewing: 1
Се продава гарсоњера во нова мини-зграда со одлична локација на падините на Водно, Општина Центар.

- 37м2
- 1ви спрат со лифт
- Затоплување со инвертер клима уред
- Тврда високо-квалитетна градба, употребени и вградени се материјали со висок квалитет со што е постигната одлична статика, термо-изолација и трајност на градбата
- Можност за доплата за приватно паркинг место/а лоцирани во подземниот гаражен простор на зградата
- Тивка и мирна улица без сообраќајна врева
- 5 минути пеш до Основно Училиште Кочо Рацин
- 5 минути пеш до Државна Болница
- На само 2км од градскиот плоштад

За сите дополнителни информации, прашања или посети контактирајте ме во секое време.

Љупчо - 070/340-304
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information