Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

KOMPLETNO RENOVIRAN STAN VO CENTAR

1 100 EUR

Company advertisement For sale by: City Partner 24 Jan 17:20 Log into the company to make changes
City Partner
  Online
078726229
City Partner
OPREMEN UDOBEN STAN VO BLIZINA NA KLINIKA 350 EUR
NOV OPREMEN STAN VO CENTAR SPROTI KLINICHKI 230 EUR
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO CENTAR 240 EUR
KOMPLETNO RENOVIRAN PRAZEN STAN KAJ CITY MALL 200 EUR
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Сити Партнер Агенција продава комплетно реновиран стан во Центар спроти гимназија Јосип Броз. ( клуб на новинари).
Станот располага со стамбена површина од 80 м2 + 11 м2 балкон.
- претсобје со надворешни 2 блиндор врати
- 2 големи спални соби
- раскошен дневен престој со балкон со отворен јужен поглед према Водно.
- ново опремена кујна
- купатило и гостински тоалет.
- голема остава
- нова електрична инсталација и водовод.
Цена: 1100 евра
078/726-229
077/994-874
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Visit our store page
Show on the map
078726229
City Partner
  Online
078726229
City Partner
OPREMEN STAN VO AERODROM 230 EUR
ODLICEN STAN KAJ TOBAKO 2 220 EUR
SE PRODAVA KUKJA VO NASELBA CHENTO 220 000 EUR
 ATRAKTIVEN STAN KAJ UNIVERZALNA 86 000 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information