Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzen stan od 178m2 vo Centar

230 000 EUR

For sale by: БИСИ дооел Скопје Today 08:19 Delete, Edit or Renew Your Ad
БИСИ дооел Скопје
+38970410014
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Се продава/изнајмува УЛТРА ЛУКСУЗЕН стан од 178м2 на ТОП локација во Центар (позади поликлиника Идадија). Станот е полунаместен и се наоѓа на 7-миот кат (дуплекс/поткровје) во зградата на БИСИ Центар. Има на располагање вкупно 4 спални, голема дневна соба со трапезарија и кујна, 3 бањи и огромна тераса на исток со поглед на пола Скопје!
Пред зградата има голем бесплатен паркинг за сите жители!
Цената за продавање е 230.000 евра
Цената за изнајмување е 1.700 евра/месечно
Инфо: 070410014
БИСИ дооел Скопје
+38970410014
Leaflet
To the top