Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

LUKUSZEN STAN VO DEBAR MAALO

0 MKD

Company advertisement For sale by: Property One 18 Jun 12:08 Log into the company to make changes
Property One
Luksuzen stan na mirna lokacija 1 200 ЕУР
KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAR 82 000 ЕУР
Moderno opremen stan vo Kapistec 500 ЕУР
KOMPLETNO OPREMENO STUDIO 350 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
ID5478A
Се продава луксузно наместен стан во Дебар Маало со вкупна површина од 120м2.

Станот е дуплекс и е лоциран на петти и на шести кат и е опремен со smart living технологија.

На долниот кат има просторна дневна соба со трпезарија и кујна, гостински тоалет и балкон, додека пак на горниот кат се лоцирани трите спални соби, една мастер спална соба и две детски соби. Исто така има голема бања, соба за остава 2м2 со вграден плакар и има дополнително помошна соба од 2м2 и балкон.

Станот гледа кон југ и има непречен поглед на Водно, а во цената е вклучено и подземно гаражно место.
Property One
Агенција за недвижности
Visit our store page
Show on the map
078259681
Property One
078259681
Property One
Luksuzna kuka vo Radisani 155 000 ЕУР
Plac vo Butel 25 ЕУР
STAN VO KOZLE 38М2 1 200 ЕУР
Komforen stan vo Centar 350 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information