Македонски | Shqip | English |

Nov stan vo Centar Montenegro Mebel

Company advertisement. For sale by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 22 Jun 10:44 Log into the company to make changes
Price:

57 500 EUR

Number of rooms: 2
Area: 62 m2
Location: Centar, Skopje
Се продава стан во Центар, во непосредна близина на Монтенегро Мебел.

Површина 62 м2
Дневна соба со кујна, спална соба, бања, тераса и остава
Кат 8/10 со два лифта
Ориентација североисток
Сопствено парно со котел
Новоградба - веднаш вселив

Цена 57.500 Евра

Шифра С491
There are no visited ads
To the top