Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Novi stanovi vo Crnice

1 050 EUR

Company advertisement For sale by: Property One 31 Jan 15:57 Log into the company to make changes
Property One
  Online
078256471
Property One
Ekskluziven deloen prostor vo Centar 2 000 ЕУР
PLAC NA ODLICNA LOKACIJA VO NASELBA RADISANI 0 МКД
СТАН ВО ДАЈМОНД ГАРДЕН ЗА ИЗДАВАЊЕ 0 МКД
LUKSUZNA KUKA DELOVEN PROSTOR NA ODLICNA LOKACIJA 2 500 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Нови станови во Црниче со големина од 102м2 на поткровје (4 кат) со ориентација Северо-Запад и 111м2 (1 кат) со ориентација Северо-Запад.

Становите располагаат со 3 спални соби, дневна соба, кујна, трпезарија, една бања, еден гостински тоалет, балкон, како и поглед на градот.

Становите се со имотен лист, веднаш вселиви, со сопствено парно на струја и подови од буков паркет.

Во зградата има лифт и паркинг на 2 подземни нивоа, со влез преку лифт - платформа за автомобили.

Купувачот е ослободен од плаќање на Данок на промет од 3 % при префрлање на станот на свое име.

Цената на становите е 1050 евра по м2 со вклучено ДДВ + 2% Агенциска провизија
Property One
Агенција за недвижности
Visit our store page
Show on the map
078259681
Property One
  Online
078256471
Property One
KOMFOREN STAN NA ODLICNA LOKACIJA 500 ЕУР
КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА 0 МКД
Se izdava stan 41m2 vo Kozle 280 ЕУР
Dobro osvetlen stan na Vodno 310 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information