Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOVOGRADBA 4 SOBEN STAN VO AERODROM TOBAKO 2

1 020 EUR

Company advertisement For sale by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 14 Mar 17:04 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
СЕ ПРОДАВА СТАН НОВОГРАДБА ВО АЕРОДРОМ, ПОЗАДИ ТОБАКО 2.

ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД КОН ВОДНО
ПОВРШИНА 79 М2
4 СОБЕН
КУПАТИЛО И WC
8/10 КАТ СО ЛИФТ
ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГ/ИСТОК/ЗАПАД

ЦЕНА 1020 ЕУР/М2 - СО ВКЛУЧЕН ДАНОК

ШИФРА С59
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
To the top