Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

RENOVIRAN CETVOROSOBEN STAN VO BUNJAKOVEC

85 000 EUR

Company advertisement For sale by: KASTEL NEDVIZNOSTI 01 Feb 11:29 Log into the company to make changes
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
STAN OD 87m2 VO TAFTALIDZE 1 POVOLNO 74 000 ЕУР
NOV KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAR 400 ЕУР
NOVI PRAZNI STANOVI VO NOVO LISICE 150 ЕУР
STANOVI VO GRADBA NA VODNO 1 100 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Се продава стан во Центар - Буњаковец спроти пазарот, со чиста внатрешна површина од 82 м2 + 8 м2 тераси и подрум, на 6/7 спрат со лифт.
Истиот е комплетно реновиран со инсталации, паркет, врати, прозори и бања и располага со дневна соба со трпезарија и кујна, 3 спални соби, бања, тоалет и тераса.

Цена: 85.000 еур
Купувачот нема обврска за агенциска провизија!

Шифра: ПС 8843
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 0 МКД
NOV TROSOBEN OPREMEN STAN VO TAFTALIDZE 1 350 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO AERODROM 250 EUR 300 ЕУР
NOV DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 350 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information