Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOVI STANOVI VO VLAE OD INVESTITOR

950 EUR

Company advertisement For sale by: ЕНТЕРИЕР 11 Apr 12:05 Log into the company to make changes
Leaflet
ЕНТЕРИЕР
DVOSOBEN 38M2 900 ЕУР
STANOVI VO HROM OD INVESTITOR 850 ЕУР
DVOSOBEN STAN VO VLAE 42m2 950 ЕУР
TROSOBEN STAN OD 53m2 VO GORCE PETROV 850 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
About the Residence
Се продаваат нови станови во Влае, во близина на бензинска станица МАКПЕТРОЛ во градба - вселиви Декември 2016 година.
П+2+ПК
1-ви и 2 кат - 44м2 со една спална соба - ориентација на север,
57м2 со две спални соби - северо запад.
3 кат - поткров - 60м2 и 70м2 со две спални соби, северо исток и југо исток.

Лице за контакт: Марин - 078/400-994
ЕНТЕРИЕР
Консалтинг и посредување при купопродажба на недвижен имот
Visit our store page
Бул.Партизански Одреди Show on the map
078701280 078211205
ЕНТЕРИЕР
078211205
Leaflet
ЕНТЕРИЕР
STAN OD 38m2 VO HROM SO SPALNA 850 ЕУР
NOV TROSOBEN STAN 80m2 VO GORCE 750 ЕУР
TROSOBEN STAN VO HROM SO IMOTEN LIST 850 ЕУР
DVOSOBEN STAN OD 48m2 HROM 850 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information