Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

PREKRASEN STAN 76m2 NA VODNO

113 000 EUR

Company advertisement For sale by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 13 Apr 16:19 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
СЕ ПРОДАВА СТАН НА ВОДНО, ВО БЛИЗИНА НА РАМСТОР МАРКЕТОТ.

ПОВРШИНА 76 М2
ДВОР 89 М2
3 СОБЕН СО ОСТАВА, КУПАТИЛО И ГОСТИНСКО WC
ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГ
4 ГОДИНИ СТАРА ЗГРАДА

ЦЕНА 113 000 ЕУР

ШИФРА А20
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information