Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

TROSOBEN STAN VO CENTAR GRADSKI ZID

92 000 EUR

Company advertisement For sale by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 08 Mar 17:12 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
About the Residence
СЕ ПРОДАВА 3 СОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР, ВО КУЛИТЕ ГРАДСКИ ЅИД СПРОТИ РАМСТОР.

ПОВРШИНА 87 М2
3 СОБЕН (СО МОЖНОСТ ЗА 4ТА)
ЛОЏИЈА И ШПАЈЗ
КУПАТИЛО И ГОСТИНСКО WC
11/12 КАТ СО 2 ЛИФТА
ОРИЕНТАЦИЈА ИСТОК
СО ГАРАЖА КОЈА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА
НЕ Е РЕНОВИРАН

*ТИФАНИ АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИСТО ТАКА НУДИ И КОНСУЛТАЦИИ ЗА ВНАТРЕШНИОТ ДИЗАЈН , ПРОЕКТИРАЊЕ И РЕНОВИРАЊЕ НА ВАШИТЕ СТАНОВИ СО СТРУЧЕН ТИМ СО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ

ЦЕНА 92 000 ЕУР

ШИФРА М75
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information