Published: Jun 27 2022 12:31

Stan na ekstra lokacija

Published: Jun 27 12:31
Views: 4515
Станот е стар 3.5 год.
Се наоѓа на екстра локација, позади ТЦ Буњаковец на мирно место, не помислувајки дека сте во срцето на градот

Предности на станот
- има инсталација за сопствено парно + приклучок на БЕГ
- клима Gree
- протечен бојлер

Местоположба
- граничи со училиштето Песталоци
- 100 м од ТЦ Буњаковец
- 150 м од пазарот Буњаковец
- 300 м од соборниот храм св. Климент Охридски
- 300 м од градежен факултет
- 500 м од плоштад Македонија

Станот се наоѓа во ламела Б на трети кат од вкупно 3 ката.

Гаражно место 13m2
Цена на подземно гаражно место е 10 000 €

Станот поседува 3 (три) имотни листа
- стан
- гаражен простор
- заеднички простории

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information