Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

STAN NOVOGRADBA VO TAFTALIDZE 1

66 000 EUR

Company advertisement For sale by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 12 Dec 10:43 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
СЕ ПРОДАВА НОВОГРАДБА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1, КАЈ ГИМНАЗИЈА НОВА.
1 СПАЛНА СОБА
ПОВРШИНА 55 М2
ТЕРАСА 4 М2
2/9 КАТ СО ЛИФТ
ОРИЕНТАЦИЈА СЕВЕР

ЦЕНА 66 000 ЕУР

ШИФРА М03

Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
To the top