Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

STAN OD 72m2 NA LENINOVA

66 000 EUR

Company advertisement For sale by: Bastion Real Estate 10 Dec 18:55 Log into the company to make changes
Bastion Real Estate
  Online
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate
APARTMAN VO SOLUN GRCIJA 70 000 ЕУР
LUKSUZEN STAN VO CENTAR SO  SPALNA ZA IZDAVANJE !! 300 ЕУР
 RENOVIRAN STAN VO NOVO LISICE NA ODLICNA LOKACIJA 72 000 ЕУР
ODLICEN STAN 66m2 TROSOBEN KAPISTEC DOLNO VODNO 73 500 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Se prodava stan na Leninova 72m2 na 3 kat, polunamesten, 3 sobi, parno, terasa
cena:66000e
lice za kontakt: Aleksandra 078/411653
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Visit our store page
ul,Debarca 57/4 Show on the map
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
  Online
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate
SE IZNAJMUVA LUKSUZNA KUKjA VO TAFTALIDZE 1 3 000 ЕУР
PLAC NA PAT ZA KRIVA PALANKA 8 340 ЕУР
PREKRASEN NOV STAN 84m2 TAFTALIGE 1 NOVA 90 000 ЕУР
KUKA  NA HALKIDIKI PREUBAVA LOKACIJA 93m2 110 000 ЕУР
To the top