Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Kozle

180 000 EUR

Company advertisement For sale by: ПЕРФЕКТ 16 Nov 14:42 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Шифра:E-110890
Се продава стан во Козле во близина на Австриска амбасада со поглед на Водно, 175 м2 на 2 и 3 кат со сопствено парно греење. Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 3 спални, 2 гостински соби, кујна, 2 купатила, 1 гостински тоалет и 4 тераси.
Изграден е во 2005 година, со многу квалитетна градба.
Станот има индивидуално греење (електрична енергија или нафта) и соларна инсталација за топла вода.
Погледнете ја целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-954 078/262-254
е[email protected]
ПЕРФЕКТ
Агенција за недвижности
Visit our store page
Дебарца 13/3 Show on the map
078/262-254 078/262-253
http://perfectestate.mk/
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA STAN VO KAPISTEC 350 EUR
RENOVIRAN STAN NA LENINOVA 81 100 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO BLIZINA NA DRZAVNA 230 EUR
SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO KARPOS 4 280 EUR
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information