Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Stan vo rezidencionalen del na Vodno

145 000 EUR

Company advertisement For sale by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 04 Nov 12:22 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Се продава стан во резиденционалниот дел на Водно, кај Американска Резиденција.

-Физичко обезбедување/домар 24/7
-Опремена фитнес сала за сите станари
-Сопствен паркинг на зградата

Површина 113 м2
Подрум 15 м2
Кат 4/5 со лифт
Голема дневна соба, засебна кујна, две спални соби, бања и гостински тоалет, тераси
Ориентацијајуг/север - дел од станот е со отворен поглед према Скопје

Цена 145.000 Евра

Шифра С1393
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information