Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

3 SOBEN STAN SO DVOR VO GJORCE PETROV

520 EUR

50 000 EUR

Company advertisement For sale by: АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI 30 May 10:10 Log into the company to make changes
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
UBAVO NAMESTEN 3SOBEN STAN NA VODNO 300 ЕУР
EKSKLUZIVNO STAN OD 100m2 NA PRIZEMJE AERODROM 90 000 ЕУР
RENOVIRAN 3 SOBEN VO DEBAR MAALO 1 200 ЕУР
DELUMNO RENOVIRAN 3 SOBEN VO AERODROM 950 ЕУР
Ш. 24854 АГЕНЦИЈА АСКА ПРОДАВА КАТ ОД КУЌА ОД 85 М2 ВО Ѓ. ПЕТРОВ, 1-ВИ КАТ, СО СОПСТВЕН ВЛЕЗ ВО МАЛО ДВОРЧЕ-ПАРКИНГ. 4-РИ ПРОСТОРИИ, 2 ТЕРАСИ, ИЗЛЕЗ НА 2 УЛИЦИ. СТАНОТ Е ЗА РЕНОВИРАЊЕ, (КУПАТИЛОТО Е РЕНОВИРАНО). ВЕ МОЛАМ САМО КУПУВАЧИ КОИ ИМААТ МОЖНОСТИ-СРЕДСТВА ЗА РЕНОВИРАЊЕ. ЦЕНА ОД САМО 44000 Е. БЕЗ ОБВРСКИ КОН АГЕНЦИЈАТА

КОНТ. ТЕЛ. 078/200-980
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
Посредуваме при продажба и изнајмување на куќи , станови, деловен простор....
Visit our store page
Аминта Трети 58/2 Show on the map
078 200 980 , 02-5205-248
АСКА НЕДВИЖНОСТИ-ASKA NEDVIZNOSTI
078 200 980 , 02-5205-248
Leaflet
To the top