Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

NOVOGRADBA GJORCE PETROV

900 EUR

Company advertisement For sale by: АМБИЕНТ НЕДВИЖНИНИ 20 Jun 11:53 Log into the company to make changes
АМБИЕНТ НЕДВИЖНИНИ
070272521
Leaflet
АМБИЕНТ НЕДВИЖНИНИ
NOVOGRADBA GJORCE PETROV 800 ЕУР
NOVOGRADBA GJORCE PETROV -
NOVOGRADBA VO GORCE PETROV 800 ЕУР
NOVOGRADBA GORCE PETROV 28M2 840 ЕУР
Се продаваат станови во населба Ѓорче Петров со површина од 38м2 до 44м2 со посебна спална соба во цената е вклучен и паркинг простор.
АМБИЕНТ НЕДВИЖНИНИ
АМБИЕНТ е професионална агенција, во Република Македонија, која работи од 1997 година. Горди сме на своите достигнувања во правец на обезбедување на комплетен пакет на услуги во кои се вклучени: издавање, купопродажба, менаџмент во издавањето, проценки на недвижнини, консулатции за инвестирање во недвижности. АМБИЕНТ...
Visit our store page
ЈОРДАН МИЈАЛКОВ 8 /1-12 (ПОД КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР) Show on the map
070233787
http://ambient.mk/
АМБИЕНТ НЕДВИЖНИНИ
070272521
Leaflet
To the top