Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Novoizgradeni visokokvalitetni stanovi

950 EUR

Company advertisement For sale by: KARA CONSTRUCTION 22 Nov 15:16 Log into the company to make changes
Се продаваат станови во нова градба, во Ѓорче Петров спроти стадионот, на одлична локација, со поглед на Водно и Вардар. Градбата е изведена со високо квалитетни материјали, ресенски полутермо и термо блок, (сендвич ѕидарија помеѓу соседни станови за звучна изолација), демит фасада со 10cm стиропор, електростатски фарбани огради на балконите, прозори изведени со pvc rehau профили со 4 сезонко стакло, електрика изведена со високо квалитетни материјали со наизменична струја и ниска струја, водовод изведен со високо квалитетни материјали, хидрауличен иноксен лифт со автоматски врати, блиндор (securime) врати и собни врати со природен фурнир, плочки и санитарии со врвен квалитет (вградливи казанчиња со конзолни wc школки, конзолни мијалници со хромирани сифони), ARISTON бојлери, стаклени туш кабини, трослоен паркет.
KARA CONSTRUCTION
Градежна фирма
Visit our store page
ул. Мице Козар бр.45 Show on the map
070/344-154
KARA CONSTRUCTION
070/344-154
Leaflet
To the top