Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

PREKRASEN STAN VO GORCE PETROV

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 12 Dec 15:00 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
ЕВИДЕНТЕН БР: 10779
КОНТАКТ: БОЖИНОСКИ 076 355 224

Стан со две спални,дневна,кујна,бања,тераса.
1/5 кат
Има подрум 4 м2.
Комплетно реновиран , електрична и водоводна инсталација,нови ПВЦ прозори,реновирано купатило.
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
To the top