Company ad Published: Jul 19 2022 03:18

Stanovi vo izgradba vo Hrom prodazba od investitor

Published: Jul 19 03:18
Views: 8898
Пронајдете го вашиот нов дом, во нашиот нов објект во Скопје на ул. Манчу Матак бр.9, населба Хром.
Катноста на објектот е приземје, 3 ката и поткровје и во истиот ќе има иноксен лифт со автоматски врати на секој кат (од гаража до потвкровје).
Oдберете ја потребната квадратура со одличен распоред за максимална искористеност на просторот.
Становите на приземје располагаат со сопствено дворно место.
Паркирањето е решено со паркинг места во подземна гаража со индустриски под и паркинг места пред објектот.
Изведбата на објектот е со одличен квалитет, фазата карабина ја изведува ФАБРИКА КАРПОШ, завршните материјали се од палетата на АДИНГ, прозорите се ПВЦ со осум коморен профил од германскиот производител ROPLASTO, греењето е решено со VIVAX инвертер клими AERI, за подот се користи трослоен паркет од производителот BJELIN, во купатилата има ARISTON бојлери, стаклена туш кабина, вградено казанче со конзолна wc школка, конзолен мијалник со хромиран сифон.
Продажба дирекно од инвеститор, без провизии.
Закажете го вашиот термин за презентација на проектот и локацијата на телефонските броеви на КАРА КОНСТРАКШН ДОО Скопје:
071/900-538
070/344-154
Link description

KARA CONSTRUCTION

Градежна фирма
Visit our store page

ул. Јордан Мијалков бр.40А/1 Show on the map

070/344-154

https://www.facebook.com/constructionkara

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information