Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

STANOVI VO ILINDEN

640 EUR

Company advertisement For sale by: Unija Klub 05 Sep 12:17 Delete, Edit or Renew Your Ad
Ad type
For sale
Advertised by
Private
Number of rooms
Продажба на станови во елитниот комплекс Илинден , лоциран во населба Илинден ул.8 бр.179 . Квадратури од 45 - 132 м2 . Цена во градба 640 е СО ВКЛУЧЕН ДАНОК. Соработуваме со Тутунска и со Силк роад Банка за добивање на стамбени кредити. Комплексот е во непосредна близина до сите позначајни точки на делување ( маркети , училишта ,градинки , банки итн ) Опкружувањето е чисто и мирно ,на само неколку км од градското сивило. Канцелариите ни се наоѓаат на самиот објект во градба. За секакви прашања јавете се на 075 220 234 или 075 270 989.
Квалитетна градба со вградни материјали од европски производители - ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО РЕГИОНОТ . Ве очекуваме 😊 Unija Klub
Unija Klub
075 220 234
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information