Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Atraktiven nov stan vo Karpos 3

92 400 EUR

Company advertisement For sale by: URBAN LIVING 12 Dec 09:56 Log into the company to make changes
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING IZDAVA  STAN DO KLINICKI CENTAR 300 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГ продава ексклузивен стан во Тафталиџе 1 128 250 ЕУР
SE IZDAVA EKSTRA STAN 150 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГ izdava stan vo Centar kaj Silbo 200 ЕУР
Nov cetvorosoben stan vo Karpos 3 nad Bazaro. Se naogja vo zgrada na 7mi kat,. Poseduva 3 spalni sobi i se prodava prazen.Greenjeto e centralno.
Cena: 1200 evra/m2 (92400 evra)
Poveke informacii na kontakt tel.

078 967 010 Silvana
Agencija URBAN LIVING

SIFRA: 994
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING PRODAVA KUKA VO BUTEL 2 90 000 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГ izdava ekskluziven deloven prostor 900 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN STAN VO KISELA VODA KAJ CESMA 210 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГ издава наместен стан 70м2 во Центар 350 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information