Company ad Published: May 31 2022 02:39

Dupleks vo Taftalidze 1

EUR

Published: May 31 02:39
Views: 863
Шифра: 29494

Агенција Home Art продава одличен, комплетно опремен дуплекс апартман во Тафталиџе 1. Станот се состои од дневна со кујна, трпазариски дел, сална со сопствена бања и тераса на првото ниво и бања и 2 детски соби на второто ниво.

Контакт тел. 02 6/152-187
075/292-541

info@homeart.mk
www.homeart.mk
Link description

HomeArt Real Estate

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 
Visit our store page

Ул.Васил Ѓоргов бр.21-2/4 Show on the map

078244198

https://www.homeart.mk

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Со современи принципи до најдоброто за вашата недвижност и многу повеќе од вашите очекувања. 
HomeArt -  многу повеќе од агенција!!! 

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information