Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

DVOSOBEN STAN 37M2 VO KARPOS 3

37 500 EUR

Company advertisement For sale by: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 20 Jun 11:10 Log into the company to make changes
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339067
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
OPREMEN 90M2 STAN VO KAPISTEC 116 000 ЕУР
Stan od 54m2 vo Karpos 3 Rumunski zgradi 54 000 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 250 ЕУР
Nov trosoben stan 65m2 voTaftalidze 1 1 150 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се продава двособен стан во Карпош 3 на 5-ти кат во близина на Сити Мол со лифт и централно парно, површина од 37м2, ориентација северозапад
шифра 3718
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Агенцијата за недвижности "Tea Home" ви нуди голем избор и понуда на станови,куќи,плацеви,гаражи и сл. Притоа во одлични услови за работа и соработка со нашите агенти.++++
Visit our store page
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Show on the map
02 30 60 557
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339067
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
NOV TROSOBEN VSELIV STAN TAFTALIDZE 1 1 050 ЕУР
Nov dvosoben 38m2 vo Hrom 850 ЕУР
TROSOBEN 70M2 STAN VO KULITE KARPOS 4 60 000 ЕУР
DVOSOBEN STAN OD 52m2 VO KARPOS 1 48 000 ЕУР
To the top