Company ad Published: Aug 11 2022 05:10

Ekskluzivni stanovi vo gradba Taftalidze 2 121m2 180m2

EUR

Published: Aug 11 05:10
Views: 4757
Ексклузивна понуда на станови за продажба на атрактивна локација во Тафталиџе 2 во непосредна близина на студентски дом Гоце Делчев и на 10мин од Сити Мол

🏢 Објект П+2+ПК + ROOFTOP со 4 станбени единици

✅ Тип на станови:
➡️ 121м2 - приземје со 4 спални соби + 48м2 двор
➡️ 172м2 - 1-кат со 4 спални соби
➡️ 178м2 - 2 и 3-кат (дуплекс) + 65м2 rooftop тераса

✔️висококвалитетни материјали на изведба
✔️енергетски ефикасен објект
✔️лифт
✔️подземен паркинг простор со рампа

📅 рок на изведба: јуни 2023год.

💵 цена: 1500 евра/м2 со вклучен ДДВ + 1% агенциска провизија

📢За подетални информации, презентација на становите и посета на објектот, слободно контактирајте не

👉Вашиот компас за недвижности!

☎️075/ 30 40 52
📩info@kompas.mk
Link description

Компас Недвижности

Друштво за промет со недвижности и услуги 
Visit our store page

Бул. 8-ми септември бр. 8/2, лок. 9 Show on the map

075304052

if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information