Company ad Published: May 23 2022 01:44

Ekskluzivni stanovi vo gradba vo Karpos 4

EUR

Published: May 23 01:44
Views: 3341
Се продава станбено-деловна зграда во Карпош 4 kaj мостот Обединети Нации кај Каскада во фаза на изградба, со имплементирани најквалитетни градежни материјали.
Комплекс од станови, лоциран на мирна локација, оспособен со сите погодности за урбаното и удобно живеење, на само неколку метри од кејот на реката Вардар и на само 400м оддалеченост од Skopje City Mall, како и на чекор од многубројни маркети, училишта и градинки.
Целокупниот дизајн и најсовремените стандарди како при изградба, така и во ентериерот на становите, плени со топла и пријатна атмосфера и е одлично испланиран за комфорно живеење.
Сите преградни sидови ќе бидат од цигла од фирмата "Нова Слога-Ресен", изолација од 10cm стиропор и прозори на реномираниот бренд Комерлинг (четири сезонски стакла), под од трослоен таркет, греењето и ладењето ќе биде регулирано преку мултисплит систем со инвертер клима уреди.
Лифтови (160x260) Прима лифт.

Паркирањето кое е решено на 2 подземни нивоа во гаража, допринесува да добиете квалитетен урбан и современ дом.
Зградата ќе биде вселива Мај 2023 год.
Достапни станови
Прв кат:
двособни 53м2
трособни 61м2,81м2
четворособни 87м2

Втор кат:
двособни 48м2, 50м2, 53м2, 63м2
трособни 55м2, 59м2
четворособни 87м2

Трет кат:
гарсоњери 32м2
двособни 36м2, 44м2, 50м2,53м2, 63м2
трособни 55м2,59м2,
четворособни 87м2


Четврти кат:
гарсоњери 32м2
двособни 44м2,48 м2, 50м2, 63м2
трособни 55м2,59м2,74м2
четворособни 87м2

Цена 1250евра -1400 евра
Станот се продава директно од инвеститор без дополнителни трошоци
078/687-975
070/547-511
Link description

City Partner

Сити Партнер е агенција за недвижности која е долги години на пазарот, и секогаш се стреми на своите клиенти да им го пружи најдоброто кое е за Нив!

Доколку сте по потрага по вашиот нов дом ние може да Ви помогнеме за да стигнете до крајната цел!
Издавање на станови  на различни локации низ Скопје од центарот па се до мирни и тивки населби. 

Нашиот асортиман на Улуги вклучува :

-продавање на недвижен имот
-купување на недвижен имот
- изнајмување на недвижен имот
Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје. 

Моментално станови кој ги нудиме од нашиот асортиман на недвижности се следните:
- луксузен дуплекс во Црниче
- лусузен стан во Карпош кај сити мол
- станови за деловна намена во центар Маџир мало
- опремен стан во Кисела вода
- стан за деловна намена во Центар кај грчка амбасада
- лукузен четирисобен стан во Аеродром

Во поглед, на квадратурата имаме станови со различна квадратура. 
Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите.
Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за Вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка.
Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби.
Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист.

Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.

Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

Сити Партнер е агенција за недвижности која е долги години на пазарот, и секогаш се стреми на своите клиенти да им го пружи најдоброто кое е за Нив!

Доколку сте по потрага по вашиот нов дом ние може да Ви помогнеме за да стигнете до крајната цел!
Издавање на станови  на различни локации низ Скопје од центарот па се до мирни и тивки населби. 

Нашиот асортиман на Улуги вклучува :

-продавање на недвижен имот
-купување на недвижен имот
- изнајмување на недвижен имот
Погледнете ја нашата понуда за издавање на станови на различни локации во Скопје. 

Моментално станови кој ги нудиме од нашиот асортиман на недвижности се следните:
- луксузен дуплекс во Црниче
- лусузен стан во Карпош кај сити мол
- станови за деловна намена во центар Маџир мало
- опремен стан во Кисела вода
- стан за деловна намена во Центар кај грчка амбасада
- лукузен четирисобен стан во Аеродром

Во поглед, на квадратурата имаме станови со различна квадратура. 
Најдобро е пред да се купи објектот да се погледне на лице место се со цел да се добие реална слика за тоа што ќе го купите.
Кога станува збор за цената кај нас се најповолните цени за изнајмување, за Вие да бидете задоволно од нас и да имаме долгорочна соработка.
Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува, со голем број на огласи. Сигурно ќе го пронајдете вашиот стан кој одговара спрема вашиот буџет и вашите реални потреби.
Кога се работи за квалитетот и сигурноста на становите, тие се детално прегледани од нашите агенти, а кога ќе сакате да купите стан тоа се трудиме да е најдобрата варијанта за вас со чист имотен лист.

Ве очекуаваме да ни се обратите, и заедно да го избереме тоа што е најдобро.

078726229

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information