Published: Mar 16 2017 03:29

Nov dvosoben stan vo Karpos 3

EUR

Published: Mar 16 03:29
Views: 2
Се продава прекрасен нов двособен стан од 58 м2 во Карпош 3. Станот се состои од ходник со остава, кујна споена со дневна, спална соба, тоалет и тераса. Станот се наоѓа на 4ти кат од 9 ката во нова зграда градба 2015 година со централно градско греење, два лифта. Зградата има два големи бесплатни паркинг простора, во непосредна близина на зградата има градинка, основно училиште, средно училиште, супермаркети, сити мол....итн
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
070/323267

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information