Published: Feb 01 2024 12:15

Novogradba dupleks kaj Mlecen

EUR

Published: Feb 01 12:15
Views: 520
Дуплексот е на 5тиот кат од станбена зграда од 5 ката со поглед на север, запад и југ. Зградата е нова градба со лифт. Станот располага со 2 ходника, дневна и трпезарија, кујна, 4 спални соби, балкон 1WC и 2 бањи. Во цената се вклучени и две подземни гаражи.
*Дополнително паркетот во станот е храстав (бајцуван), во едната бања има проточен бољер и мараци плочи во двете бањи, 2 клими од која едната е мулти сплит систем( горна спалнта и долни соби) станот е приклучен на централно градско греење. 270.000e - станот + 20.000е
2 подземни гаражи телефон за контакт 076 289 700-Даниела
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
520
076289700

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information