Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

PROMOTIVNNO KARPOS 1

Company advertisement For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 09 May 15:05 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
ЕВ.БРОЈ 7106

АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА ДУПЛЕКС СТАН ОД 120М2 ,ВО СУПЕР СОСТОЈБА,КАРПОШ1 ВО БЛИЗИНА НА ЦЕНТАР ЗА СТРАНСКИ ЈАЗИЦИ.СТАНОТ Е НА 5/5 КАТ БЕЗ ЛИФТ.СОПСТВЕНО ГРЕЕЊЕ.ТРИ СПАЛНИ.ДВА ТОАЛЕТИ.

ЦЕНА 740 ЕВРА/М2

КОНТАКТ 076/355-223
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
To the top