Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran stan Karpos 1 POVOLNA CENA

51 000 EUR

Company advertisement For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 18 Apr 10:19 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Namesteno stance kaj Voena bolnica 200 ЕУР
Se izdava na Rekord prazen stan -
SE IZDAVA KANCELARIJA VO PORTA BUNJAKOVEC 145 ЕУР
Stan vo od Aerodrom 53m2 55 650 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Реновиран стан во близина на Машински факултет на 3ти кат со лифт. станот има 2 спални соби, тераса, блиндор врата, клима, градско парно.

Евидентен број 31046
Тел. 078/339-365 Мартин
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
MODERNO OPREMEN STAN VO KOZLE -
Dvosoben stan vo Taftalidze 1  Vero so GARAZA. 280 ЕУР
SE IZDAVAZ STAN VO KAPISTEC 250 ЕУР
EKSTRA STAN VO K VODA 41 300 ЕУР
To the top