Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Се продава реновиран и наместен стан во Карпош 4

81 000 EUR

For sale by: Abc Brother 22 Feb 18:06 Delete, Edit or Renew Your Ad
Продавам комплетно наместен стан, реновиран пред 3 години во Антико, Карпош 4. Станот е во изведба ходник, засебна кујна, дневна со трпезарија, бања, спална соба и два балкони. Станот е на втори спрат со ориентација југ-запад. Станбената зграда поседува приватен паркинг со голем капацитет. и лифт. Станот поседува подрум од 5м2. Станот се продава комплетно наместен..
Abc Brother
070350163
Leaflet
To the top