Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

ODLICNI NOVI STANOVI VO TAFTALIDZE 1

1 050 EUR

Company advertisement For sale by: KASTEL NEDVIZNOSTI 22 Dec 15:24 Log into the company to make changes
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
NOVI STANOVI VO KARPOS 3 0 ЕУР
TROSOBEN STAN VO KAPISTEC PO POVOLNA CENA 900 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ KATOLICKA 300 ЕУР
SE IZDAVAAT KANCELARII VO VIZBEGOVO 0 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се продаваат 3 нови, невселувани станови во нова зграда со лифт во Тафталиџе 1, во близина на гимназија Нова, со централно греење.

- стан 69 м2, 6 спрат, располага со една спална соба, дневна со трпезарија и кујна, бања и балкон.
Oриентација: југ

- стан 88 м2, 9 спрат, располага со 3 спални соби, дневна со трпезарија и кујна, бања и два балкона.
Ориентација: југ/запад

- стан 90 м2, 9 спрат, располага со 3 спални соби, дневна со трпезарија и кујна, бања, гостински тоалет и балкон.
Ориентација: север

Цена: 1050 еур/м2.

За поголема понуда и повеќе информации посетете ја нашата веб-страна
kastelnedviznosti.mk
или јавете се на тел: 075 454 595
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454595
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
DVOSOBEN STAN VO KARPOS 1 49 000 ЕУР
POVOLNO TROSOBEN STAN OD 72M2 VO AERODROM 66 000 ЕУР
PLAC VO TRNODOL SO BARAKA 153 000 ЕУР
STAN VO KARPOS 4 OD 68M2 50 000 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information