Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

RENOVIRAN STAN VO KARPOS 1 MNOGU POVOLNO

76 000 EUR

Company advertisement For sale by: KASTEL NEDVIZNOSTI 02 Jul 15:03 Log into the company to make changes
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
SE IZDAVA TROSOBEN STAN KAJ NOVA ZELEZNICKA 250 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO NA PARTIZANSKA 350 ЕУР
TROSOBEN OPREMEN STAN VO DEBAR MAALO 0 МКД
IMOT VO RADISANI NA GLAVNA ULICA 0 МКД
Станот е со површина од 80 м2, на високо приземје и се наоѓа позади Симпо.
Комплетно е реновиран со нови врати, прозори, инсталации, плочки, паркет и купатило.
Располага со 2 големи спални соби, дневна со трпезарија и кујна, купатило и 2 тераси.
Зградата е опколена со зеленило.

Со станот следува и сутеренски простор од 30 м2.

Цена: 76.000 еур со платена агенциска провизија.

Шифра: ПС 8266
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590 071276444
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
SE IZDAVA TROSOBEN STAN VO KAPISTEC 250 ЕУР
DVOSOBEN OPREMEN STAN POZADI UNIVERZALNA 250 ЕУР
KASTEL IMA POTREBA OD AGENTI ZA NEDVIZNOSTI 0 МКД
KOMPLETNO NAMESTEN LUKSUZEN STAN VO KISELA VODA 230 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information