Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 34m2 vo Karpos

42 000 EUR

For sale by: Димче Андреев 27 Nov 10:04 Delete, Edit or Renew Your Ad
Надградба-новоградба со 10 годишна гаранција на градежни работи. Во зградата на Кубус. На 3ти кат.
Вграден 3,5 кв клима уред, стаклените површини со огледало клима фолија поставени од НОВУС. Погоден и за живеење и за канцеларија. Вода и парно поврзани, се чека на ЕВН за поврзување на ел. мрежа.
Димче Андреев
070-403 022
Leaflet
To the top