Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Stan od 51m2 vo Karpos 1

51 000 EUR

Company advertisement For sale by: Агенција за недвижности КОДЕКС 10 Feb 09:53 Log into the company to make changes
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се продава стан од 51м2, на прв кат, со две спални соби, 3 тераси, источна ориентација. Станот е делумно реновиран. Се наоѓа позади полициската станица во Карпош 1.
Цена 51.000 еу со платена агенциска провизија.
02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Visit our store page
Багдатска бр 18/1/3 Show on the map
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
To the top