Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Urban Livin 2sobi nov stan nova zgrada Kozle

0 EUR

Company advertisement For sale by: URBAN LIVING 16 Nov 16:51 Log into the company to make changes
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING stan vo Kisela Voda 46 000 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГ издава полунаместен стан во Дебар Маало 170 ЕУР
SE IZDAVA ODLICNO NAMESTEN 3 SOB STAN DO KATOLICKA 300 ЕУР
URBAN LIVING PRODAVA STAN 85M2 POZADI UNIVERZALNA 0 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Se prodava dvosoben nov stan vo nova zgrada,na prizemje vo Kozle na Glavna ulica,juzno orientiran kon Vodno.Stanot e so dnevna ,spalna,kujna so trpezarija i parking prostor.Stanot e 34m2 na chist imoten list
cena:37000
shifra:4327.
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
  Online
078 967 010/078 324 384
Leaflet
 URBAN LIVING
UBRAN LIVING PRODAVA PREKRASEN STAN VO KARPOS 4 1 050 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГ издава полунаместен стан во Дебар Маало 170 ЕУР
URBAN LIVING Trosoben stan vo Aerodrom 82 500 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN POZADI UNIVERZALNA 230 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information