Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

Urban Living prod nov novogradb stan so dvor Kozle

68 000 EUR

Company advertisement For sale by: URBAN LIVING 16 Nov 16:35 Log into the company to make changes
Leaflet
 URBAN LIVING
SE IZDAVA 2-SOBEN STAN SO DVOR VODNO CENTAR 300 ЕУР
URBAN LIVING IZDAVA LUKSUZEN STAN VO KARPOS 0 ЕУР
Se izdava 4-soben namesten stan 120m2 Bitpazar 320 ЕУР
УРБАН ЛИВИНГ stan vo Novo Lisice 55 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Se prodava nov stan so dvor vo novoizgradena zgrada vo Kozle na glavna ulica.Stanot ima dve spalni,dnevna so kujna i trpezarija.Iako na glavna ulica prostorot gleda kon nefrekfentniot del od naselbata i e severo zapadno orientiran.Stanot e na prizemje i ima 44 m2 povrshina za ziveenje i 60m2 dvor, se se naogja vo imoten list,koj e chist i e kompleten.Stanot e svetol i topol so ubava izolacija.
cen:68000
shifra:4326
Silvana:078967010
078324384
URBAN LIVING
Агенција за недвижен имот - Урбан Ливинг Како можеме да Ви помогнеме? Доколку барате фамилијарен дом, локација за Вашата идеална куќа, простор за Вашиот бизнис, со нашето 8 годишно искуство Ви стоиме на располагање да ги исполниме Вашите барања. Како до поголема вредност. Ние сме тука за Вас. Нашата посветеност и интегритет им нуди доверба на клиентите, инвеститорите, колегите и партнерите за континуирана соработка. Добивате индивидуални и беспрекорни совети, кои за возврат градат професионални односи и ќе Ви помогнат да донесете најдобар избор во одлуката за Вашиот иден недвижен имот. Урбан Ливинг Ви нуди повеќе сервиси: финансиски консултации, инвестициски совети, осигурување, менаџирање и одржување на недвижен имот. Маркетинг стратегија за Вашиот станбен, комерцијален и рурален имот. Разговарајте со експерт. Кои и да се Вашите потреби, ние имаме некој кој ќе Ви помогне. Вие добивате од нашето искуство.
Visit our store page
Rimska 3 Show on the map
078967010
https://www.facebook.com/Urban-Living-607139376062001/
URBAN LIVING
  Online
078 967 010/078 324 384
Leaflet
 URBAN LIVING
URBAN LIVING PRODAVA STAN 79M2 POZADI BUNJAKOVEC 76 500 ЕУР
URBAN LIVING NOV STAN VO PRIPOR 32 000 ЕУР
SE IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN KAJ PORTA KOZLE 350 ЕУР
SE IZDAVA ODLICEN NAMESTEN STAN VO RASADNIK 200 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information