Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

VISOKOKVALITETNI STANOVI VO IZGRADBA VO TAFTALIDZE

0 MKD

Company advertisement For sale by: Property One 01 Jun 15:11 Log into the company to make changes
Leaflet
Property One
NOV MODEREN STAN DO UNGARSKA AMBASADA 600 ЕУР
Deloven prostor vo Centar 0 МКД
KOMFOREN STAN NA ODLICNA LOKACIJA 450 ЕУР
NOV STAN VO TAFTALIDZE 0 МКД
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
ID5354A

Висококвалитетни станови во изградба во Тафталиџе. Становите се прават со најсовремени и најквалитетни материјали и тоа:

- Rehau цевки и подно греење

- Geberit санитарија

- Daikin топлотни пумпи за греење и ладење

- Трослоен висококвалитетен паркет

Зградата располага со станови од 90 и 110м2.

Станот со вкупна површина од 90м2 се наоѓа во првата ламела на првиот кат, истиот располага со три спални соби, гостински тоалет, една бања и балкон.

Становите со вкупна површина од 110м2 се наоѓаат на први и втори кат во втората ламела, располагаат со три спални соби, гостински тоалет, две бањи и балкон. Овие два стана имаат приватен лифт наменет само за нив.

Гаражни места во подземна гаража.

Изградбата на становите се очекува да заврши до крајот на Август 2020год.
Property One
Агенција за недвижности
Visit our store page
Show on the map
078259681
Property One
078306083
Leaflet
Property One
STAN NA MIRNA LOKACIJA VO CENTAR 0 МКД
KOMPLETEN NOV I STILSKI UREDEN STAN 600 ЕУР
Moderno uredena kuka vo Cucer Sandevo 2 000 ЕУР
Kompletno ureden stan na tivka lokacija 700 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information