Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

51 000 EUR

Company advertisement For sale by: ВИКТОРИЈА СТИЛ 07 May 10:46 Log into the company to make changes
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
3 SOBEN STAN VO CAIR 47 500 EUR
STAN VO GORCE PETROV 42 000 EUR
3 SOBEN STAN VO KOZLE 71 000 EUR
4 soben stan od 130m2 na Vodno 126 000 EUR
СПРОТИ ОПШТИНАТА ВО КИСЕЛА ВОДА СЕ ПРОДАВА 2-СОБЕН СТАН ОД 58М2 СТАНБЕНА + 3М2 ТЕРАСА + 5М2 ПОДРУМ, НА 3/5 КАТ БЕЗ ЛИФТ, ОРИЕНТИРАН НА ЈУГ, ДЕЛУМНО РЕНОВИРАН, Ш.5248
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Visit our store page
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Show on the map
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
2 SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 2 57 000 EUR
DVOIPOL  SOBEN STAN VO KARPOS 2 48 500 EUR
3 SOBEN STAN VO AERODROM 76 500 EUR
2 SOBEN STAN VO KISELA VODA 48 000 EUR
To the top