Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

3 soben stan vo Rasadnik

72 000 EUR

Company advertisement For sale by: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 29 Nov 16:31 Log into the company to make changes
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се продава стан во Расадник, кај бензинска Мечкаров над Стопанска и Тутунска банка.

Вкупна површина 72 м2
Внатрешна површина 63 м2 + 9 м2 тераса
Дневна соба со кујна и трпезарија, две спални соби, бања, остава
Кат 6/7 со лифт
Ориентација исток/север
Сопствено парно
Година на градба 2011
*Со станот следуваат кујна, клима уред и вградени плакари

Цена 72.000 Евра

Шифра С680
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Visit our store page
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Show on the map
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
  Online
077/699-416
Leaflet
To the top