Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

BUKEFAL AS NOV STANBEN OBJEKT VO KISELA VODA RAMPA

1 200 EUR

Company advertisement For sale by: Букефал АС 24 Feb 22:30 Log into the company to make changes
Leaflet
Букефал АС
SE IZDAVA VO TAFTALIDZE KUKJA 250 ЕУР
CETVOROSOBEN STAN VO AERODROM 109m2 KAJ LJUBEN LAPE SKOLO 0 ЕУР
SE IZDAVA UBAV STAN VO  K.VODA57m2 250 ЕУР
SE IZNAJMUVA STAN  67m2 VO ADORA NA 50-ta DEVIZIJA 350 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Агенцијата за недвижности БУКЕФАЛ АС -СКОПЈЕ
ВИ ПРЕЗЕНТИРА НОВИ СТАНОВИ ВО ИЗГРАДБА НА УЛ.НЕВЕНА ГЕОРГИЕВА ДУЊА БР. 9 , ВО КИСЕЛА ВОДА - РАМПА ПОЗАДИ ЗЛАТНА КОПАЧКА ДО РИБАРНИЦАТА
НА 10 минути пешки до порта македонија - плоштад

НОВ СТАНБЕН ОБЈЕКТ :
ПРИЗЕМЈЕ + 5 КАТА + ПОТКРОВЈЕ
СТАНОВИ ОД 29м2 ДО 66м2
Гарсоњери
Двособни станови
Трособни станови

Останати станови за продавање :
Катови и м2
Приземје:
Бр1. 46,90 (една спална)
Бр2. 39.30 (една спална)
Бр3. 57,35 (две спални)
Бр4. 64,20 (две спални)

Прв кат:
Бр6. 31,20 (гарсоњера)
Бр8. 61,20 (две спални)

Втор кат:
Бр17. 31,30
Бр18 31,55
Бр.19 61,05 (две спални)

Трет кат:
Бр30. 61,5 (две спални)
Бр33. 32,55
Бр34. 31,90

Четврти кат:
Бр41. 61,25 (две спални)
Бр44. 32,60
Бр.45. 32,00
Бр46. 63,40 (две спални)

Петти кат:
Бр.52 61,30 (две спални)
Бр.55 32,64
Бр.56 32,05
Бр.57 63,30 (две спални)
Бр.60 63,80 (две спални)

Поткровје:
Бр.62 38,20 (една спална)
Бр.65 29,15
Бр.66 29,10
Бр.68 45,75 (една спална)

Високо квалитетна градба :
Материјали прва класа
- електрика Гевис - Италија
- санитарија Грохе
- туш кабини Колпасан
- 6 коморни прозори со полароид стакло за заштита
- шпански плочки ( купувачите сами си бираат , од палетата на избор )
- клими инвертер
- гранит прва класа по ходниците
- хрватски трослоен таркет 15 милиметри
Сите овие материјали се наведуваат во преддоговорот за купопродажба

На приземје основа :
5 стана и еден деловен простор
Од први кат до петти кат : 11 стана на кат
Поткровје : 10 стана
ВКУПНО : 70 СТАНОВИ ВО ЦЕЛА ЗГРАДА
Има лифт

Основите на катовите со скици се објавени на огласов
Сите скици од становите ,легендата со метри квадратни , проектот и сите дополнителни информации ќе ви ги доставиме на меил или вибер
Купувачите можат да дојдат на објект - за да им го презентираме во живо проектот

Зградата ќе стартува со градење do 15.09.2020 год
Сите документи се средени во општина
Идејниот план е завршен

Зградата ќе биде готова после 18 месеци од стартот на градењето ...
Краен рок за вселување : 01.08.2022 год
Чисти документи - лист за предбележување во градба ( предимотен лист )
Купувачите можат да земат станбен кредит

КУПУВАЧИТЕ НЕ ПЛАЌААТ АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА
НИЕ СМЕ ДОБРИ ДОМАЌИНИ И АГЕНТИ ЗА ПРОДАЖБА НА СТАНОВИТЕ ...

ЦЕНА :
1200 ЕВРА ПО М2 СО ВКЛУЧЕН ДДВ
Цената ја формираме според начинот на плаќање

Менаџери на продажба :
Букефал АС ☎️
Вики : 078356889
Мелита : 078681018

Букефал АС
...Квалитетот не е чин , тој е навика ... Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС . ПОВЕЛЕТЕ И УВЕРЕТЕ СЕ ! Контакт телефони : Менаџери за маркетинг и продажба Мелита 📞078681018 Вики 📞 078356889
Visit our store page
Ул.Македонија бр.56 Скопје Show on the map
078681018 / 078356889
Букефал АС
078356889
Leaflet
Букефал АС
SE IZDAVA NAMESTEN STAN AERODROM POLIKLINIKA 86m2 0 МКД
UNIVERZALNA EXTRA STAN TOP CENA 0 МКД
SE IZDAVA LUX  STAN OD 156m2 MI-DA 1 200 ЕУР
UBAV STAN TAFTALIDZE 96m2 0 МКД
To the top