Published: Sep 22 2023 07:27

ЕКСКЛУЗИВЕН ТРОСОБЕН СТАН СО ДВОР

EUR

Published: Sep 22 07:27
Views: 16
Се продава стан во населба Кисела вода на ул.Киро Крстевски (спроти зградата Flatiron Adora) кај Рампа. Станот е на мирна локација на 900 м од плоштад Македонија и ГТЦ.

Површината е 85м2 (дневна соба со кујна и трпезарија, 2 спални соби, бања и тоалет) + 39 м2 тераса со дворно место. (со посебен имотен лист)

Станот се продава и ПОЛУНАМЕСТЕН со целиот вграден мебел (кујна, Акрон плакари, камин, клима инвертер, библиотека, ел.расвета) или ЦЕЛОСНО НАМЕСТЕН со целиот подвижен мебел (кожна гарнитура Punkt, спална соба, детска соба и трпезарија Jugoexport, мебел на тераса итн).

Цена по договор!

контакт: 076/330-057
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
16
+38976330057

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information