Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |
 

EKSTRA PONUDA Trosoben stan od 82m2 KISELA VODA

45 500 EUR

Company advertisement For sale by: ДОМ ДИЗАЈН 14 Aug 12:50 Log into the company to make changes
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Garsonjera vo Hrom 26 000 ЕУР
Plac za semejna kuka vo Vlae 80 000 ЕУР
Stan kaj ekonomskoto povolno 65 000 ЕУР
GARSONJERA VO TAFTALIDZE 1 OD 33M2 35 000 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Area
Се продува трособен стан 82м2 во Кисела Вода во близина на Економското училиште.
-Станбена површина 62м2 + голема тераса 20м2
-Станот располага со дневен престој со кујна и трпезадија, две спални соби и бања.
-Станот се продава комплет со кујната и вградените плакари

Евидентен број 14132
Тел. 077/700-236 Мартин
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Visit our store page
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Show on the map
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan i zemjiste na Vodno 400 000 ЕУР
Stan kaj Mlecen povolno 0 ЕУР
MNOGU POVOLEN STAN NA VODNO 350 ЕУР
SE IZDAVA STAN VO BLIZINA NA DOMOT PELAGONIJA 160 ЕУР
To the top