Македонски | Shqip | English |

KISELA VODA TRI SPALNI GARAZA 21M2 UBAVA LOKACIJA

Company advertisement. For sale by: БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ 11 Aug 16:32 Log into the company to make changes
Price:

66 000 EUR

Number of rooms: 4
Address: K.VODA
Area: 86 m2
About the Residence: Balcony / Terrace, Parking Space / Garage, Furnished
Location: Kisela Voda, Skopje
АГЕНЦИЈА БОЖИНОСКИ НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА СТАН ОД 86М2 ВО КИСЕЛА ВОДА ,МНОГУ УБАВА ЛОКАЦИЈА.СТАНОТ Е НА 2 КАТ ,ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГ ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ
+ ТЕРАСА ПОГЛЕД КОН ВОДНО ,ТРПЕЗАРИЈА СО КУЈА,НА СЕВЕР ТРИ СПАЛНИ + ДВЕ ТЕРАСИ,СТАНОТ Е ВО ПОСТАРА ЗГРАДА НО ВО МНОГУ ДОБРА СОСТОЈБА,ВЛЕЗОТ НА ЗГРАДАТА РЕДОВНО СЕ ОДРЖУВА.ИМА И ГАРАЖА ОД 21М2 СО ПАРКИНГ НАДВОРЕШЕН ПРЕД ГАРАЖА.
ЦЕНА 66000 ЕВРА
ЕВ.БРОЈ 627
КОНТАКТ 076/355-223
There are no visited ads
To the top