Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Новоградба, гарсоњери 27м2 и 30м2- кај Економското

1 EUR

Company advertisement For sale by: ААМ Недвижности 30 Jul 17:06 Log into the company to make changes
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
Становите се новоградба, сместени на прв и на трет кат, гарсоњери, вселиви Декември 2020год. Зграда со лифт

Во становите од 30м2, има можност за преграда на мала спална соба со светлина.

Греење и ладење со инвентори

Можност за купување на надворешно паркинг место или гаражен простор во минус прво ниво со површина од 12м2,
-гаражно место 4.000евра
-паркинг место 2.000евра

инфо: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Visit our store page
Даме Груев бр. 7 локал 9 Show on the map
076649607
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information