Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Predprodazba na stanovi vo Rampa Kisela Voda

48 000 EUR

Company advertisement For sale by: Агенција за недвижности КОДЕКС 29 Dec 14:34 Log into the company to make changes
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan 60m2 so 2 spalni vo K.Voda-Rasadnik 60 000 ЕУР
Stan vo Aerodrom 67m2 49 000 ЕУР
Понов стан во Карпош 1 од 50м2 кај полицијата 38 000 ЕУР
Stan  90m2 so galerija kaj studenski dom G.Delcev 1 050 ЕУР
Ad type
For sale
Advertised by
Store
Number of rooms
Address
Area
s 34276

Se prodavaat stanovi vo gradba vo Kisela voda na odlicna lokacija,na 5 minuti od Centar.Kraen rok na gradba e dekemvri 2021 godina.Ima slobodni stanovi so slednite kvadraturi:
- garsonjera od 32m2
- dvosobni stanovi od 40- 49m2
- trosobni stanovi od 56m2,57m2 i 60 m2.

Cena : 1200 evra m2 so site vkluceni davacki
Tel : 02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
Кодекс - агенција за недвижности, кои имаат свој кодекс кога се работи за недвижности. Ние се трудиме на своите клиенти да му го пружиме само најдоброто! Нашиот посветен тим од професионалци имаат за цел да Ви го понудат тоа што одговара на вашите потреби, согласно вашиот буџет, со цел подобрување на вашиот животен стил. Во нашиот асортиман кој го нудиме се недвижнини кои одговараат на вашите потреби. Погледнете ја нашата понуда, за издавање и продавање на недвижен имот на повеќе локации низ Скопје, но и други локации низ државава. Нудиме недвижнини за лични потреби, но и за деловни цели. - Земјиште во близина на Демир Хисар погодно за секаков вид на бизнис - Нов стан во Козле кај Макпетрол - Издавање на стан во Влае - Издавање на реновиран стан во Ѓорче - Нови станови во Автокоманда - Нови станови во Кисела Вода Ние како ваши агенти, се трудиме да ви дадеме најдобра понуда од моменталните актуелни недвижни кои ги издвојуваме, а Вие како наши клиенти треба да имате доверба во Нас. Кодекс- агенција за недвижности каде што треба да започне вашата потрага по нов дом. Ви предлагаме од наша страна, кога сте по потрага на стан или куќа дали за изнајмување или купување, најдобро е истиот да го погледнете за да добиете реална слика за тоа што ќе го купите. Она што не прави по различни е тоа дека најбрзо организираме посета на недвижнините за кои сте заинтересирани, и се трудиме да ги заштититме вашите средства и вашата инвестиција. Со детално испитување на имотот од можна хипотека, нерегулирана сопственост, забрана за оттуѓување, времена мерка за недозволена продажба, купување на веќе продаден стан и многу други опасности кои не сте во можност да ги откриете. Преку нас може лесно да стигнете до посакуваната цел. Ние сме овластени за посредување на станбени кредити преку „Стопанска банка“. Од наша страна Ви помагаме од првичниот момент на апликација за кредит до крајната цел реализација. Нашата продавница на Pazar3.mk изобилува со голем број на огласи. Сигурно ќе изберете некоја понуда која одговара на вашите потреби. Ве очекуваме да ни се обратите и ние да ја комплетираме постапката за Вас!
Visit our store page
Багдатска бр 18/1/3 Show on the map
02 3246 245, 078 427 007
Агенција за недвижности КОДЕКС
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Stan 59m2 so 2 spalni vo N.Lisice 58 000 ЕУР
Se prodava dvosoben stan vo Kozle 58m2 sproti Vero 2 63 000 ЕУР
Garsonjera odlicna lokacija KIsela Voda Sampionce 0 ЕУР
Nov stan vo Centar 45m2 49 500 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information