Published: Jun 25 2022 02:12

Premium domuvanje vo naselba Przino Пржино

EUR

Published: Jun 25 02:12
Views: 1898
Се продава стан на ПРИЗЕМЈЕ во луксузна бутик зграда во населба Пржино со уникатен поглед на градот. Станот располагаат со:
-3 спални соби;
-2 купатила;
-Греење и ладење со топлинска пумпа;
-Подно греење + ултра слим дизајнерски фенкоилери;
-Алуминиумски прозори, трослојно стакло;
-Трослоен под BOEN Norway;
-Керамика Saime Italy;
-Подземен паркинг;
-20 м2 двор со договор на користење

Цена: 160.000€ со вклучено гаражно место.
Од ИНВЕСТИТОР!
Со ИМОТЕН ЛИСТ!
Купувате од фирма, цените се со вклучен ДДВ.

Контакт: 071 244 137
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information