Register a Pazar3 Account and get 50 denars!
Македонски | Shqip | English |

Renoviran trosoben stan vo Kisela Voda

0 MKD

Company advertisement For sale by: НЕДВИЖНОСТИ 25 Nov 13:03 Log into the company to make changes
Leaflet
2 собен стан во К.Вода 49 000 ЕУР
Plac od 327m2 vo Przino 105 000 ЕУР
Stanovi vo gradba vo Vlae 0 МКД
Trosoben stan vo Aerodrom 0 ЕУР
Агенција Божиноски недвижности продава стан во Кисела Вода во близина на студентскиот дом Пелагонија, ориентација исток-запад, на 6 кат од 9 со лифт. Станот е реновиран пред една година. Дневна, трпезарија, одделна кујна со природна вентилација, голема родителска спална, детска соба, купатило со природна вентилација и тераса.Во близина на градинка, основно школо , маркети и средно школо.

шифра:2249
контакт: Благоја 076/355-221
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Visit our store page
Атинска 3А Show on the map
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
NAMESTEN STAN VO KARPOS 1 0 ЕУР
PREKRASEN DVOSOBEN STAN VO NOVO LISICE 60 200 ЕУР
TROSOBEN KOZLE 71М2+7М2 ТЕRASA+10М2 0 МКД
SE IZNAJMUVA STAN VO AERODROM 0 ЕУР
To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information